Get Adobe Flash player
Home Garažová vrata Hörmann

Garážová vrata Hörmann Semily

 

Výklopná vrata Berry

Osvědčená výklopná vrata Berry se předtím, než se uloží pod stropem vaší garáže, vyklopí ven. Více než 20 motivů vrat z oceli a ze dřeva vám dává možnost vlastního ztvárnění... Více zde.

 

 

 

 

 


 

Sekční garažová vrata

Moderní a elegantní sekční vrata se otvírají svisle nahoru. Tím získáte místo před garáží i v garáži - to je rozhodující výhoda... Více zde.

 

 

 

 

 

 


 

Rolovací garažová vrata

Automatická rolovací garážová vrata od firmy Hörmann umožní získat spoustu místa před garáží i v garáži. Více zde.

 

 

 

 

 

 


Výrobky Hörmann jsou vyvíjeny a vyráběny ve vlastních, vysoce specializovaných závodech v Německu.

Vrata a pohony jsou u společnosti Hörmann stoprocentně vzájemně sladěny a pro vaši bezpečnost zkoušeny a certifikovány nezávislými uznávanými ústavy. Jsou
vyráběny podle systému řízení jakosti DIN ISO 9001 a splňují všechny požadavky evropské normy 13241-1.

Díky vynikajícím technickým řešením a nekompromisnímu zajišťování kvality
poskytuje společnost Hörmann 10 roků záruky na výklopná vrata Berry a 5 roků
záruky na pohony Hörmann.

Bezpečnost a komfort pro vás i vaši rodinu

Zde si můžete být naprosto jisti
Příkladem vysoké úrovně bezpečnostního vybavení výklopných vrat Berry jsou flexibilní ochranné kryty (obr. 1) nad rameny pák. Dokonale zakrývají nebezpečný prostor a snižují tak nebezpečí rozdrcení nebo sevření. Tak vysoký bezpečnostní standard mají jen výklopná vrata Hörmann.


Vícenásobně zajištěno
Vícenásobný pružinový systém (obr. 2) spolehlivě zajišťuje vrata proti spadnutí. Pokud by se jedna z pružin zlomila, zajišťují vrata ostatní, nedotčené pružiny. Vzdálenost vinutí pružin je tak malá, že jsou proti sevření chráněny i dětské
prstíky.


Komfortně uzavřeno
Speciálně tvarované rameno páky (obr. 3) přitiskne vrata při zavírání těsně na zárubeň a vrata se sama přitáhnou. Díky tomu nezůstane mezi vraty a rámem žádná mezera. Vrata jsou kolem dokola těsně uzavřena.


Lepší ochrana proti vloupání
Jedinečné uzamknutí výklopných vrat Hörmann otočnou západkou (obr. 4) pevně přitiskne rohy křídla vrat na rám a uzamkne je tak mnohem bezpečněji než obvyklé rozvory.
Vypáčení vrat je tím prakticky nemožné. S optimální sadou doplňkového vybavení pro jednoduchou montáž vlastními silami můžete vrata navíc uzamknout i směrem nahoru.


Individuální komfort obsluhy
Abyste svá automatická výklopná vrata Berry mohli kdykoliv pohodlně a jednoduše obsluhovat, nabízí vám společnost Hörmann pro jakékoliv podmínky instalace vhodné kvalitní mobilní i stacionární příslušenství. Od ručního mikrovysílače
přes kódovací tlačítko a čtečku otisků prstů až po speciální řešení, jako je nouzový akumulátor.