DS Profi

Jsme dodavatelem plastových, hliníkových a dřevěných oken, dveří a posuvných dveří. Na Českém a Slovenském trhu působíme již více než 10 let a máme za sebou zázemí silné firmy.

Náš rozsáhlý sortiment zahrnuje plastová okna, hliníková okna, zdvižně-posuvné dveře, venkovní dveře, venkovní rolety, fasádní žaluzie a zasklení. Dodáváme výrobky včetně montáže v rámci celé České a Slovenské republiky.

DS Profi

Budujeme úspěch našich zákazníků tím, že jim poskytujeme inovativní řešení a špičkové produkty a zároveň podporujeme rozvoj našich zaměstnanců.

DS Profi

Díky zkušenostem z domácností, kanceláří a veřejných zařízení jsme získali stovky spokojených zákazníků. Všechny naše výrobky splňují normu EN 14351-2010+A1, což potvrzuje certifikát 1390-CSI získaný od certifikačního orgánu. Nabízíme prodlouženou záruku na 10 let a také pozáruční servis, který zajistí životnost výrobku.

Nejmodernější výrobní linky - 90% naší výroby probíhá na nejmodernějších automatizovaných linkách, což zaručuje vysokou kvalitu výrobků. Jsme schopni vyrobit okna na míru pro jakýkoli trh.

Dýhárna - Máme vlastní dýhárnu, která je schopna efektivně a účinně dýhovat kompletní sortiment našich profilů.

Lakovací linka - Prášková lakovna nám umožňuje lakovat hliníkové systémy. Tyto investice nám umožnily zkrátit výrobní časy a splnit přání nejnáročnějších zákazníků.

Výškový sklad - Díky výstavbě výškového skladu jsme výrazně zvýšili efektivitu a minimalizovali náklady, čímž jsme zlepšili služby pro naše zákazníky. Jedná se o jediné takové řešení v Polsku.