Plastové dveře

bluEvolution 92 MD D

Vchodové dveře bluEvolution 92 se stavební hloubkou 92 mm, šestikomorovým profilem a třemi těsnícími rovinami jsou garancí bezpečnosti a energetické účinnosti.

Otevírání křídla dveří dovnitř nebo ven umožňuje použití trojitého zasklení. Díky promýšlené konstrukci prahu je ideální pro vchodové, balkonové i dílenské dveře, pro osoby se zdravotním postižením a osoby na invalidním vozíčku. Použití materiálu nejvyšší kvality ve spojení s vysokou technologickou úrovní výroby profilů zaručuje jejich dlouhou životnost. Zatímco široká škála barev a vzorů Vám umožňuje splnění Vašich nejodvážnějších přání, co se týče zbarvení.

Vlastnosti

Termika

Uw= 0,86 W/m²*K (pro Ug= 0,5 W/m²*K)

Akustika

32 dB

Vodotěsnost

9A

Záruka

Standardní záruka 2 roky na kování, 5 let na profil

Varianty

Termika: Uw= 0,86 W/m²*K
(pro Ug= 0,5 W/m²*K)
Počet komor 6
Počet těsnících rovin 3
Vodotěsnost
9A
Odolnost proti zatížení větrem C4
Propustnost vzduchu 4
Nosnost bezpečnostních zařízení 350N
Solární faktor (g) 51
Propustnost světla 71

 

Salamander BE 82 MD ND

Nízký práh je moderní řešení, které usnadňuje přemisťování se mezi bytem a terasou nebo balkonem. Doporučuje se především pro rodiny s dětmi, starší osoby a osoby se zdravotním postižením.

*Barvy vzorků se mohou mírně lišit od hotového výrobku. V případě barev imitujících dřevo vzor není jednotný a může se místy lišit strukturou a odstínem.

Vzorník barev

Katalog skleněných tabulí

Co standardně nabízíme?

Nízký práh

Panty 3 kusy

Vložka 3 klíče

Oboustranná hliníková klika

Standardní kování

Co dalšího nabízíme?

Bicolor

Automatické západky

Zabezpečení proti vloupání

Perfect Corner

Teplé rámečky

Prezentované fotografie jsou pouze k náhledu. Vzhledem k technice zobrazení a podmínkám focení se může skutečný vzhed produktů, včetně jejich barev, struktura lišit od prezentovaného na stránce. Obsah uvedený na internetové stránce má informační charakter a nepředstavuje obchodní nabídku ve smyslu občanského zákoníku. Vzhledem k neustálému zlepšování produktů se mohou informace uvedené na internetové stránce změnit.

Zašlete nám poptávku