Hliníková okna

MB 45

MB-45 je moderní hliníkový systém používaný k realizaci exteriérových a interiérových architektonických prvků, které nevyžadují tepelnou izolaci.

Ideální pro různé typy příček, oken, dveří, křídlových dveří, vestibulů, výloh, pokladen, vitrín, prostorových konstrukcí.

Konstrukční hloubka okenních dílů je: 45 mm (rám), 54 mm (křídlo) a dveře: 45 mm a 45 mm. Takové předpokládané hloubky křídel a rámových dílů vytvářejí po zavření z vnější strany dojem jedné roviny – v případě oken, a dojem, že plochy křídel a rámů jsou v jedné rovině – v případě dveří. Tvar profilů umožňuje získat štíhlé a odolné okenní a dveřní konstrukce.

Zásadní výhodou systému MB-45 je možnost ohýbání profilů, včetně rámů, křídel a oblouků, což umožňuje vytvářet různé oblouky a obloukové konstrukce.

Vlastnosti

Termika

Bez tepelné izolace.

Design

K dispozici je jakákoliv barva RAL.

Využití

Stěny a pevná okna, křídlová okna, výklopná a otočná okna, dveře otevírané směrem ven a dovnitř

Záruka

Standardní záruka 5 let na kování, 5 let na profil.

Varianty

Hloubka rámu 45 mm
Hloubka křídla 45 mm / 54 mm
Tloušťka zasklení 1,5 – 32 mm / 1,5 – 34 mm
Minimální šířka průřezu viditelná zvenčí Rám 66,5 mm / 27,5 mm Křídlo 66 mm / 27,5 mm
Maximální rozměry dveřního křídla (V×D) V až 2400 mm; D až 1250 mm
Maximální hmotnost křídla (dveře / okna)
120-130 kg

*Barvy vzorků se mohou mírně lišit od hotového výrobku. V případě barev imitujících dřevo vzor není jednotný a může se místy lišit strukturou a odstínem.

Vzorník barev

Katalog skleněných tabulí

Co standardně nabízíme?

Bod uzamčení co 750 mm

Vícebodové kování

Klika Dublin

Co dalšího nabízíme?

Bicolor

Skryté kování do 3 m

Zasklívací lišty

Chytrý domov

Prezentované fotografie jsou pouze k náhledu. Vzhledem k technice zobrazení a podmínkám focení se může skutečný vzhed produktů, včetně jejich barev, struktura lišit od prezentovaného na stránce. Obsah uvedený na internetové stránce má informační charakter a nepředstavuje obchodní nabídku ve smyslu občanského zákoníku. Vzhledem k neustálému zlepšování produktů se mohou informace uvedené na internetové stránce změnit.

Zašlete nám poptávku