Pivot dveře

Pivot

Pivot dveře jsou inovativní řešení v oblasti vnějších konstrukcí, vynikající mimořádnými rozměry a originálním designem. Jejich jedinečnost podtrhuje posunutí osy otáčení, což ve spojení s neviditelnými panty zajišťujícími vysokou nosnost, upoutává pozornost architektů.

Pivot dveře jsou často vybírány pro realizaci projektů, které vyžadují impozantní rozměry a jedinečný styl. Jsou obzvláště doporučovány tam, kde je potřeba zdůraznit vstup, čímž se stává klíčovým vizuálním prvkem fasády.

Pivot dveře se jeví jako stylová alternativa k tradičním profilovým dveřím, posuvným a skládacím dveřím. Umožňují tvorbu jak panelových, tak skleněných konstrukcí, přičemž se vyznačují vysokou tepelnou izolací, akustickou izolací a vynikající těsností proti vodě a vzduchu. Díky tomu splňují nejvyšší standardy v oblasti energetické efektivity a ochrany životního prostředí. Kromě toho, Pivot dveře nabízejí unikátní mechanismus zavírání, který může zahrnovat jeden nebo dva zámky, což dále zvyšuje jejich funkčnost.

Vlastnosti

Termika

UD od 0,73 W/(m2K)

Dostupné profilové systémy

MB-86N

Design

K dispozici: dřevodekor, barvy RAL, sklo.

Záruka

Standardní záruka 2 roky na kování, 10 let na profil

Katalog

Vzorník barev

Katalog skleněných tabulí

Zašlete nám poptávku